- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Polskie stoisko na targach Futurecom, 2-5 października 2017 r., Sao Paulo (Brazylia)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji IT/ICT, zorganizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne na największych w Ameryce Łacińskiej targach branży teleinformatycznej. Polskie firmy będą mogły skorzystać z bezpłatnych form promocji na stoisku.

więcej »

Na nich możesz liczyć. Opiekunowie w crowdfundingu

Przed rozpoczęciem kampanii crowdfundingowej jej autorzy mają pełne ręce roboty, a umówmy się – przygotowanie do startu zbiórki do najłatwiejszych zadań nie należy. Tu z pomocą przychodzą opiekunowie zbiórek (koordynatorzy kampanii), których wiedza i doświadczenie mają przyczynić się do odniesienia sukcesu.

więcej »

Giełda kooperacyjna na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana przy okazji kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

więcej »

Polska na TechCrunch Disrupt w San Francisco, 18-20 września 2017 r.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na stoisku organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt w San Francisco.

więcej »

Polskie stoisko na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

więcej »

InnoEnergy otwiera PowerUp! – konkurs dla innowatorów w obszarze energii

InnoEnergy, największy europejski akcelerator projektów w obszarze energii, właśnie uruchomił PowerUp!, konkurs dla start-upów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami w tej branży. Dla najbardziej obiecujących przedsiębiorców InnoEnergy proponuje możliwość wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Highway, a także nagrody pieniężne.

więcej »

Meet Biotech - Boost Biotech #29 Łódź

Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? W wolnej chwili planujesz domową produkcję złotego trunku? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości