- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Spółka z o.o. bez tajemnic

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Networkprzy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” zaprasza startupowców, przedsiębiorców, przedstawicieli sektora MŚP i wszystkich zainteresowanych do udziału praktycznym seminarium poświęconym spółce z ograniczoną odpowiedzialnością jako formie prawnej przedsiębiorstwa.

więcej »

Zaprogramowany tydzień w STARTERZE

400 osób, ponad 20 spotkań i 1 budynek! Minęło 8 intensywnych dni w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Podczas wydarzenia Codeweek in STARTER odbyły się warsztaty na temat Javy, wirtualnej rzeczywistości czy technologii chmurowej.

więcej »

Konkurs Berlin Startup Calling 2016

Konkurs skierowany jest do osób z całego świata w wieku 18-30 lat. Prezentację należy złożyć na stronie internetowej platformy do 31 grudnia 2016 roku, wypełniając formularz aplikacyjny. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15,000 euro.

więcej »

Znamy nowe Krajowe Klastry Kluczowe

9 kolejnych klastrów uzyskało status Krajowego Klastra Kluczowego. System KKK ma na celu wyłonienie spośród działających obecnie klastrów w Polsce takich podmiotów, które mają istotny potencjał dla rozwoju polskiej gospodarki i są konkurencyjne oraz innowacyjne w aspekcie międzynarodowym.

więcej »

BeZee – edukacyjne orzeźwienie ponownie w Gdańsku

Światowi eksperci, startupy edukacyjne i merytoryczna dyskusja w gronie ponad 300 nauczycieli, o tym, jak powinny wyglądać współczesne szkoły. To właśnie BeZee – konferencja organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk, która odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności.

więcej »

Cykl bezpłatnych szkoleń „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Koszty związane z energią są jednymi z najistotniejszych, stałych kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa. W obliczu rosnących cen energii, coraz większą uwagę przykłada się do jej efektywnego wykorzystywania. Jej racjonalne zużycie w przedsiębiorstwie przynosi wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe dla firmy.

więcej »

60 tysięcy złotych na rozwój firmy– Youth Business Poland startuje z konkursem dla początkujących przedsiębiorców!

60 000 zł na rozwój firmy oraz intensywne wsparcie mentoringnowe, szkoleniowe i doradcze. To tylko cześć założeń ruszającego projektu Katalizator Rozwoju Firmy organizowanego przez Youth Business Poland w partnerstwie z CVC Capital Partners, PwC. Projekt i konkurs rusza 17 października a zgłaszać można się do 6 listopada.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości