- A A A+ |

Innowacje w edukacji dorosłych w Europie? Sprawdź na EPALE!

23 języki, 16 680 zarejestrowanych osób, ogólnoeuropejski zasięg, interaktywność - to tylko kilka informacji o wielojęzycznej ogólnoeuropejskiej platformie internetowej EPALE skierowanej do osób zajmujących sie edukacją dorosłych.

więcej »

Od pomysłu do komercjalizacji – zbuduj swoją strategię ochrony

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na bezpłatne seminaria z zakresu zarządzania własnością przemysłową, które odbędą się w Małej Auli Politechniki Warszawskiej w dniach 10 i 11 października 2016 r. Wydarzenia adresowane są w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, środowiska naukowego oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.

więcej »

Zostań Pracodawcą Jutra 2016!

Do 3 października br. potrwa nabór zgłoszeń w ramach IV edycji konkursu Pracodawca Jutra. Do udziału w nim PARP zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność i mających siedzibę na terenie RP, realizujących ciekawe działania edukacyjne adresowane do uczniów, studentów lub absolwentów.

więcej »

Konferencja pt. „Bio-based materials”

Politechnika Łódzka i Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji pt. „Bio-based materials” organizowanej w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SUPERBIO, którego Politechnika Łódzka i Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki są partnerami.

więcej »

Nakręć się na sukces i wygraj 100 tys. na promocję swojego pomysłu!

Do 15 października 2016 r. wyślij film, w którym opowiesz o swoim pomyśle powstałym dzięki dofinansowaniu z funduszy UE, pokażesz swoją pracę, pochwalisz się sukcesami. Nakręć go czym tylko chcesz: telefonem komórkowym, kamerą, aparatem fotograficznym. Wszystko w Twoich rękach!

więcej »

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Katowice

Zapraszamy przedstawicieli MŚP, reprezentantów samorządów terytorialnych i gospodarczych, urzędów państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych do udziału w VI Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w Katowicach w dn. 10-12 października br., pod hasłem „Trzy dni dla innowacji”.

więcej »

Kobiety w nauce

W Politechnice Łódzkiej odbędzie się pierwsza międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona kobietom i ich osiągnięciom. Konferencja Women in Science – Tradition of Maria Skłodowska-Curie organizowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Politechnikę Łódzką oraz Polskie Stowarzyszenie Stypendystów Fulbrighta.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości