- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Sport UP! 2018 – poznaliśmy listę dziesięciu finalistów na najlepszy sportowy startup roku

Arskom Group, Runmageddon oraz Stowarzyszenie WIOSNA, organizator Szlachetnej Paczki, wyłoniły dziesięciu finalistów na sportowy startup roku. Przedstawiciele najlepszych projektów powalczą o nagrodę główną podczas II Kongresu Duchowo Genialnie Globalnie.

więcej »

65 mln zł dotacji PARP na realizację projektów w konkursie "Bony na innowacje dla MŚP"

Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem wsparcia w ramach konkursu "Bony na innowacje dla MŚP" mają jeszcze niecały miesiąc na złożenie wniosku. Wsparcie jest przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą realizować projekty obejmujące zakup od wykonawcy (jednostki naukowej)...

więcej »

Godło „Teraz Polska” dla Twojej firmy

W gąszczu oznaczeń, jakie spotykamy na produktach, gubią się i konsumenci, i przedsiębiorcy. Który znak gwarantuje wysoką jakość produktu, jego polskie pochodzenie, a przede wszystkim jest wiarygodny? Od blisko 30 lat taką gwarancję daje Godło „Teraz Polska”, któremu ufają Polacy.

więcej »

PARP w projekcie Next Step Poland

Next Step Poland to projekt, którego celem jest rozwój i podniesienie jakości ekosystemu innowacji w Polsce poprzez wypracowanie i wdrożenie dobrych praktyk w zakresie standardów działań 3 instytucji rozwojowych z wykorzystaniem doświadczeń partnera ponadnarodowego.

więcej »

Harmonogram konkursów PARP w 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi harmonogramami naborów wniosków dla programów: Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia, Wiedza Edukacja Rozwój, które będą ogłaszane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiebiorczości.

więcej »

Cykl międzynarodowych seminariów eskperckich "Roving Seminars", Kraków-Gliwice-Wrocław, 23-25 stycznia 2018 r.

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu międzynarodowych seminariów eksperckich tzw. „Roving Seminars” poświęconych ochronie własności intelektualnej za granicą, które odbędą się na trzech polskich uczelniach w Krakowie, Gliwicach i we Wrocławiu w dniach 23-25 stycznia 2018 r.

więcej »

Spotkanie informacyjno-warsztatowo-networkingowe ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”

Zapraszamy 12 stycznia (piątek) 2018 roku do Płocka na spotkanie informacyjno-warsztatowo-networkingowe ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”. Wydarzenie jest częścią projektu „Centrum Innowacji FIRE dla wczesnej fazy rozwoju przedsiębiorstw” , którego celem jest poprawa warunków ...

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości